Kotka 12, Tallinn
info@jalaspetsialistid.ee

Koolitused

KIIRE! Veel viimased üksikud vabad kohad kahepäevasele 10. ja 11. juulil toimuvale koolitusele “Survest põhjustatud labajala probleemid podoloogia praktikas”. Koolitus toimub  EJSS ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooliga koostöös. Hind 300€ mis sisaldab kahepäevast pingelist õpet, õppematerjale ja lõunapausi. Seltsi liikmetele maksab koolitus 260€! Koolitusele registreerumine toimub läbi Tartu TKK kodulehe või läbi alljärgneva lingi: https://www.nooruse.ee/et/koolitused/koolitused/register/194?fbclid=IwAR1viq9WKF-Z42dfy6Rb2961Ci65mGMCQso0OmB3HuTGwa_07xNWzCrfSx8
Seminari viib läbi Norras tegutsev podoloog Milana Kalsina. Koolitus toimub Vene keeles tõlkega Eesti keelde. Ruttu! Veel jõuate registreerida!


KOOLITUS: Suure varba haigused

Meil on hea meel kõiki jalahuvilisi kutsuda EJSS ja Tartu ülikooli Kliinilise Meditsiini Instituudi poolt korraldatud koolitusele: “Suure varba haigused” mis toimub Tartus 16.09.2021. Koolitus on väga põhjalik ja selle viivad läbi arstid, mis tähendab, et põhjaliku vaatluse all on varvas koos naha, küünte, veresoonte- ja luu- ning liigesesüsteemiga. 

KAVA ja REGISTREERUMINE

Koolituse hind 95€